Reklama

Włamywał się do samochodów. Okradał bawiących się w pobliskim klubie.

12/05/2014 13:20

Za cel wziął sobie gości jednego z łomżyńskich klubów. Kiedy klubowicze bawili się na imprezie, 26-latek włamywał się do ich samochodów.  Kradł ubrania, pieniądze, telefony- wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość.

O pierwszej kradzieży policjanci zostali poinformowali już w lutym. 26-latek wybił szybę w zaparkowanym niedaleko klubu seacie. Z auta zabrał dwie kurtki i portfel z pieniędzmi oraz dokumentami. Zniszczył karoserię samochodu.

- Kolejne dwa włamania do samochodów poprzez wybicie szyb miały miejsce na początku marca w pobliżu tego samego lokalu. Z zaparkowanych samochodów renault zniknęły między innymi telefony komórkowe, odzież oraz panel radiowy- mówi Ewelina Szlesińska, oficer prasowy miejskiej policji.

Reklama

Po raz ostatni mężczyzna próbował okraść samochód na początku maja. Tym razem włamał się do stojącej na parkingu mazdy.

- Z wnętrza samochodu zniknęły pieniądze, wymontowano także radio i nawigację samochodową, które jak się potem okazało, sprawca porzucił podczas ucieczki, przywłaszczając jedynie skradzione pieniądze- wylicza Ewelina Szlesińska.

26-latek został zatrzymany. Będzie odpowiadał przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości