Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski spotkał się z wojewodą podlaskim Bohdanem Paszkowskim i wicewojewodą Marcinem Sekścińskim. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim wsparcia jakie płynie do naszego miasta ze środków rządowych.
- Łomża umiejętnie korzysta ze środków zewnętrznych. To widać w postaci powstających ulic i obiektów kulturalno-sportowych – podkreślał wojewoda Bohdan Paszkowski.
Podczas spotkania prezydent Łomży podziękował przedstawicielom Rady Ministrów za rządowe wsparcie, które jest jak określił – jest motorem napędowym w rozwoju miasta.
tekst i foto: UM Łomża