Reklama

Wojewoda w Ratuszu

24/06/2021 07:24

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski spotkał się z wojewodą podlaskim Bohdanem Paszkowskim i wicewojewodą Marcinem Sekścińskim. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim wsparcia jakie płynie do naszego miasta ze środków rządowych.

- Łomża umiejętnie korzysta ze środków zewnętrznych. To widać w postaci powstających ulic i obiektów kulturalno-sportowych – podkreślał wojewoda Bohdan Paszkowski.

Podczas spotkania prezydent Łomży podziękował przedstawicielom Rady Ministrów za rządowe wsparcie, które jest jak określił – jest motorem napędowym w rozwoju miasta.

tekst i foto: UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości