Reklama

Wojskowe kolędowanie w parafii pw. Krzyża Świętego [FOTO]

14/01/2019 07:53

Po raz kolejny parafia pw. Krzyża Świętego w Łomży gościła Orkiestrę Koncertową Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Artyści uświetnili niedzielną mszę godzinnym koncertem kolęd.

Repertuar zaprezentowany przez wojskowych artystów obejmował najpiękniejsze kolędy. Godzinny koncert odbył się po niedzielnej mszy w parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży.

Artyści Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego poprzez muzykę, taniec, śpiew oraz słowo kultywują polskie tradycje narodowe, ukazując bogactwo naszej kultury. Podstawowym zadaniem funkcjonującej od kilkudziesięciu lat orkiestry są koncerty poświęcone historii i tradycji polskiego oręża, jednak jej repertuar bogaty jest także w muzykę sakralną, o czym - po raz kolejny - mogli przekonać się mieszkańcy Łomży. Artyści orkiestry występują zawsze w barwnych, przykuwających wzrok kostiumach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości