Reklama

Wybili szyby, ale uciec już nie zdołali

19/10/2015 13:07

Łomżyńscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 18 i 23-latka. Mężczyźni podejrzani są o wybicie szyb w niezamieszkałym budynku, powodując w ten sposób straty w wysokości 3 tysięcy złotych. Usłyszeli już zarzuty. Teraz sprawą zajmie się sąd.

W nocy z soboty na niedzielę, dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany o wybijaniu szyb w jednym z niezamieszkałych budynków na terenie Łomży. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego.

Podczas patrolowania terenu w pobliżu miejsca zdarzenia, policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, przypominających rysopisem sprawców zniszczenia mienia, którzy na widok radiowozu policyjnego zaczęli nagle uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Okazało, się że to 18 i 23 letni mieszkańcy Łomży. Dodatkowo, wyszło na jaw, że obaj są pijani. Jak wykazały przeprowadzone przez mundurowych badania, młodszy z mężczyzn miał ponad promil, a starszy - blisko dwa promile alkoholu w organiźmie.

Reklama

Wczoraj usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości