Zgodnie z Zarządzeniem prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, w dniach 23 i 24 października br. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. W głosowaniu na swoich przedstawicieli będą mogli wziąć udział mieszkańcy Łomży w wieku od 13 do 18 lat - informuje Urząd Miejski w Łomży.
Głosowanie w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży odbywać się będzie w 17 punktach zlokalizowanych w siedzibach szkół. Osoby upoważnione będą mogły oddać swój głos na jednego kandydata zgłoszonego w danym okręgu wyborczym.
Ogłoszenie wyników nastąpi w dniach 30 – 31 października br.
Młodzieżowa Rada Miejska Łomży składa się z 23 radnych. Kadencja trwa 2 lata.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie łomżyńskiego Urzędu Miejskiego.
http://www.lomza.pl/bip/zalaczniki/prawo/231002151432.pdf

źródło: Urząd Miejski w Łomży
źródło plakatu: Urząd Miejski w Łomży