Reklama

Kolejna wygrana w Łomży! Tym razem szczęśliwa "szóstka"

13/02/2025 14:06

Zwycięzca grał metodą chybił-trafił i wylosował główną wygraną.

Totalizator Sportowy informuje o kolejnym mieszkańcu naszego miasta, który wygrał w grach losowych. Tym razem szczęśliwa okazała się kolektura przy al. Piłsudskiego 121. Wygrany mieszkaniec Łomży trafił "szóstkę" w środę 12 lutego. Wylosowanymi liczbami były: 6, 13, 25, 26, 30, 32.  

Kwota wygranej wyniosła 31 200,00 zł i wypłacana będzie po 600 zł co tydzień przez cały rok!

Czym jest Szybkie 600? - 600 zł wypłacane równo co tydzień przez rok.  Losowanie odbywa się co każde 4 minuty. Wybiera się 6 z 32 liczb. 

Reklama

W tym roku to już kolejna główna wygrana w grach LOTTO w Łomży. 4 lutego 2025 r. w naszym mieście szczęśliwie ctrafił główną wygraną w Lotto Plus zgarniając równy milion zł.

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/02/2025 15:57
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości