Zwycięzca grał metodą chybił-trafił i wylosował główną wygraną.
Totalizator Sportowy informuje o kolejnym mieszkańcu naszego miasta, który wygrał w grach losowych. Tym razem szczęśliwa okazała się kolektura przy al. Piłsudskiego 121. Wygrany mieszkaniec Łomży trafił "szóstkę" w środę 12 lutego. Wylosowanymi liczbami były: 6, 13, 25, 26, 30, 32.
Kwota wygranej wyniosła 31 200,00 zł i wypłacana będzie po 600 zł co tydzień przez cały rok!
Czym jest Szybkie 600? - 600 zł wypłacane równo co tydzień przez rok. Losowanie odbywa się co każde 4 minuty. Wybiera się 6 z 32 liczb.
W tym roku to już kolejna główna wygrana w grach LOTTO w Łomży. 4 lutego 2025 r. w naszym mieście szczęśliwie ctrafił główną wygraną w Lotto Plus zgarniając równy milion zł.