Kobieta kierująca skodą fabia, prawdopodobnie zapominając dokładnie rozejrzeć się przed włączeniem do ruchu, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na kierowcy volkswagena golfa. Samochody zderzyły się. Jeden pas ul. Piłsudskiego jest zablokowany, ale ruch wzdłuż jezdni obywa się normalnie.
Do wypadku doszło po godz. 10.00 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul. Broniewskiego.
Kobieta kierująca skodą fabia usiłowała wyjechać z podporządkowanej ulicy, włączając się w ruch na ul Piłsudskiego. Prawdopodobnie nie zauważyła jednak volkswagena golfa, który jechał ul. Piłsudskiego w kierunku Al. Legionów. Wymusiła pierwszeństwo przejazdu i uderzyła w prawidłowo jadące auto.
Kierująca skodą została zabrana do szpitala, ale jak informuje policja, nie odniosła poważnych obrażeń.
Pas jezdni, na którym doszło do zderzenia pojazdów, jest zablokowany. Ruch wzdłuż dwupasmowej ul. Piłsudskiego odbywa się jednak bez przeszkód.