Reklama

Wypadek grupy turystów pod Łomżą [FOTO]

02/05/2014 08:53

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu busa i samochodu osobowego. Do wypadku doszło wczoraj w Tyszkach-Nadborach na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 677 z Łomży do Ostrowi Mazowieckiej.

Jak informuje portal www.moja-ostroleka.pl do zderzenia doprowadził kierowca dacii logan na ostrowskich numerach rejestracyjnych, który wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym busie, którym podróżowała około 10-osobowa grupa turystów ze Szkocji.

- Kierujący dacią nie dostosował się do znaku stop i wjechał pod jadący drogą wojewódzką bus. Do szpitala trafili kierowca i pasażer busa, którym podróżowało łącznie 10 osób. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł - mówi asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Po badaniach obie osoby zostały zwolnione do domu.

Reklama

Więcej o wypadku na portalu www.moja-ostroleka.pl .

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości