Reklama

Wypadek motocyklisty pod Łomżą. Ruch odbywa się wahadłowo [FOTO]

12/04/2025 18:02

Młody motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z samochodem osobowym marki seat. Do wypadku doszło po godzinie 17, na trasie Łomża–Ostrołęka, w okolicach miejscowości Stare Kupiski.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista jechał w kierunku Ostrołęki. W tym samym czasie z drogi podporządkowanej – ul. Armii Krajowej – wyjechał Seat, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Motocyklista został przewieziony do szpitala w Łomży. Na miejscu pracują służby. Ruch na odcinku drogi odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości