Młody motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z samochodem osobowym marki seat. Do wypadku doszło po godzinie 17, na trasie Łomża–Ostrołęka, w okolicach miejscowości Stare Kupiski.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista jechał w kierunku Ostrołęki. W tym samym czasie z drogi podporządkowanej – ul. Armii Krajowej – wyjechał Seat, doprowadzając do zderzenia pojazdów.
Motocyklista został przewieziony do szpitala w Łomży. Na miejscu pracują służby. Ruch na odcinku drogi odbywa się wahadłowo.