Reklama

Wypadek na DW 668. Auto wypadło z drogi po zderzeniu z łosiem [FOTO]

20/02/2025 21:08

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 668 między Łomżą a Jedwabnem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19 za miejscowością Kownaty.

Samochód marki Kia, jadący od Jedwabnego w kierunku Łomży, zderzył się z dorodnym łosiem, który niespodziewanie wszedł na jezdnię. Siła uderzenia była na tyle duża, że zwierzę padło na miejscu, a pojazd wypadł z drogi, pokonał przydrożny rów i zatrzymał się na pobliskim polu.

Kierujący pojazdem mężczyzna, który podróżował sam, został poszkodowany i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości