Reklama

Wypadek na trasie Łomża–Zambrów. Dwie osoby trafiły do szpitala [FOTO]

24/08/2025 11:47

Dziś około godziny 11:00 na drodze krajowej nr 63 między Podgórzem a Wygodą doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa. W wyniku zderzenia dwie osoby podróżujące volkswagenem zostały przewiezione do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen jadący od strony Zambrowa zderzył się z busem marki Fiat, który poruszał się w kierunku Łomży. Siła uderzenia była na tyle duża, że osobówka została poważnie uszkodzona, a bus swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie około 150 metrów od osobówki.

Droga jest całkowicie zablokowana na odcinku przed Wygodą od strony Podgórza. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, która wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.

Jak poinformowała mł. asp.Agnieszka Skwierczyńska, kierowca fiata miała ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/08/2025 19:14
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości