Reklama

Wypadek na ul. Bema. Dziewczynka wjechała pod samochód

30/05/2025 16:48

Do zdarzenia doszło w piątek, tuż przed godziną 16:00, na ulicy Bema w Łomży.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 10-letnia dziewczynka, jadąc na rowerze od strony alejek w Parku Jana Pawła II, wjechała wprost na przejście dla pieszych i została potrącona przez nadjeżdżający samochód osobowy marki BMW. 

Kierowca był trzeźwy. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu.Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości