Do groźnego wypadku doszło w niedzielne popołudnie na trasie S61. Około godziny 17:30 kierowca jeepa, jadący w kierunku Warszawy, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki energochłonne oddzielające pasy ruchu.
Zdarzenie miało miejsce między węzłem Łomża Zachód a węzłem Łomża Południe. Na skutek wypadku kierujący pojazdem odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala w Łomży.
W wyniku kolizji ruch na tym odcinku odbywa się tylko jednym pasem, co powoduje utrudnienia dla podróżujących. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.