Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na trasie Łomża - Ostrołeka. Na wysokości miejscowości Sierzputy Młode doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierowca jednego z nich oddalił się z miejsca zdarzenia
W wyniku kolizji ucierpiały dwie osoby, które natychmiast przewieziono do szpitala. Obecnie ich stan jest określany jako stabilny, choć dokładne informacje na temat obrażeń nie zostały podane.
Do wypadku doszło po godzinie 19.
Według relacji świadków opel wyjeżdżający z Sierzput Młodych uderzył w fiata poruszającego się w stronę Ostrołęki. Siła uderzenia była na tyle duża, że oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone.
W wyniku uderzenia dwie kobiet z fiata na ostrołęckich numerach rejestracyjnych trafiły do łomżyńskiego szpitala. Oplem na łomżyńskich rejestracjach natomiast podróżowało dwóch mężczyzn, jeden z nich siedzący za kierownicą miał zbiec z miejsca zdarzenia.