Reklama

Wypadek za Marianowem. Trzy osoby w szpitalu [FOTO]

15/07/2018 13:23

Ford transit, ford kuga i volkswagen passat to auta uczestniczące w wypadku na trasie DK 61 między Marianowem a Budami Czarnockimi. W wyniku zderzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Droga na tym odcinku jest zablokowana.

Do wypadku doszło dziś po godzinie 14.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że obywatel Białorusi kierujący fordem transitem wykonał manewr wyprzedzania passata kierowanego przez obywatela Litwy w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z fordem kuga na zambrowskich numerach rejestracyjnych. W wyniku nieprzemyślanego manewru Białorusina ford kuga dachował i z tego też auta trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Droga między Marianowem a Budami Czarnockimi jest nieprzejezdna. Kierowcy samochodów osobowych wypadek objeżdżają drogami lokalnymi, kierowcy ciężarówek natomiast stoją w korku.

Reklama

Tydzień temu dokładnie w tym samym miejscu doszło do śmiertelnego zdarzenia z udziałem motocyklisty.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości