Reklama

Wystartowały ferie z MOSiR-em

27/01/2015 10:11

Jak co roku w okresie ferii zimowych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży przygotował ofertę spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież na lodowisku oraz pływalniach miejskich. Zajęcia ruszyły od dzisiaj i trwać będą przez całe ferie.

W pierwszym tygodniu ferii w zajęciach na lodzie udział biorą 32 osoby natomiast w zajęciach na Pływalni Miejskiej Nr 2 z oferty MOSiR korzysta 60 osób. Codziennie od poniedziałku do piątku na lodowisku w godzinach 12.30 – 13.30, pod opieką instruktorów uczestnicy uczyć się będą podstaw jazdy na łyżwach, gry w hokeja, będą spędzać czas na grach i zabawach na lodzie oraz poznawaniu zasady odpowiedniego zachowania się na lodowisku, a także zasad bezpieczeństwa podczas zajęć.

Dodatkowo w czasie funkcjonowania lodowiska, we wtorki i czwartki w godzinach 16.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 10.45 – 11.45 dyżuruje na obiekcie instruktor jazdy na łyżwach. Z bezpłatnej pomocy instruktora korzystać będą mogły wszystkie chętne osoby, które zakupią bilet wstępu na lodowisko.

Reklama

W zajęciach w wodzie prowadzonych również od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 11.00 na Pływalni Miejskiej Nr2, dzieci i młodzież mają okazję spędzić czas przede wszystkim na grach i zabawach w wodzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Pierwszy tydzień ferii z MOSiRem zakończy się w piątek 30 stycznia, natomiast zapisów na kolejny tydzień zajęć można dokonać do soboty 31 stycznia w kasie lodowiska oraz w recepcjach obu pływalni.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości