Reklama

Wysyp zakażeń w Łomży. Mamy 10 nowych przypadków!

30/06/2020 10:27

O 10 nowych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców Łomży informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. To osiem kobiet i dwoje dzieci. Wszyscy przebywają w izolacji domowej.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziestu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

·kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa

·cztery starsze kobiety z Łomży, izolacja domowa

·trzy młode kobiety z Łomży, izolacja domowa

·dwoje dzieci z Łomży, izolacja domowa

·młoda kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa

·pięciu młodych mężczyzn z powiatu grajewskiego, izolacja domowa

Reklama

·dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa

·dziecko z Suwałk, izolacja domowa

·młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 843 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Dotąd wyzdrowiały już 454 osoby. 

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 34 393/1 463 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości