O 10 nowych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców Łomży informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. To osiem kobiet i dwoje dzieci. Wszyscy przebywają w izolacji domowej.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwudziestu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
·kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
·cztery starsze kobiety z Łomży, izolacja domowa
·trzy młode kobiety z Łomży, izolacja domowa
·dwoje dzieci z Łomży, izolacja domowa
·młoda kobieta z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
·pięciu młodych mężczyzn z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
·dwóch mężczyzn w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa
·dziecko z Suwałk, izolacja domowa
·młody mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa.
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 843 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Dotąd wyzdrowiały już 454 osoby.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 34 393/1 463 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).