Ponad 120. zawodników wzięło udział w XI Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim o Puchar Prezydenta. Organizatorem wydarzenia była Akademia Sportu MEDYK.
Ponad 120. zawodników z województwa lubelskiego , warmińsko mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego oraz reprezentacja z Ukrainy wzięło udział w turnieju Taekwondo Olimpijskiego organizowanym przez Akademia Sportu MEDYK. Zawodnicy startowali w konkurencjach sprawnościowych oraz walkach.
- Nasz klub reprezentowali zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych i zajmowali miejsca medalowe - informuje trener Akademii Sportu MEDYK, Paweł Remiszewski
Osiągnięcia
Przedszkolaki:
Jakub Remiszewski - srebrny medal
Dagmara Chojnicka - srebrny medal
Dzieci rocznik 2016-2017
Julia Remiszewska - złoty medal
Iwo Kwiatkowski - brązowy medal
Dzieci rocznik 2014-2015
Marek Pasławski - złoty medal
Zosia Fraszczyk - brązowy medal
Piotr Bućkowski - brązowy medal
Młodzik:
Joanna Pasek - srebrny medal
Kategoria Walki:
Oskar Borkowski - złoty medal
Patrycja Pasławska - brązowy medal
Alan Grądzki brązowy - medal
- Gratulujemy wszystkim zawodnikom.Turniej mogliśmy zorganizować dzięki wsparciu Mariusz Chrzanowski - Prezydent Miasta Łomży oraz Miasto Łomża - mówi Paweł Remiszewski
Reklama
źródło: nadesłane