Reklama

XI Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim [FOTO]

12/06/2023 08:24

Ponad 120. zawodników wzięło udział w XI Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży w Taekwondo Olimpijskim o Puchar Prezydenta. Organizatorem wydarzenia była Akademia Sportu MEDYK.

Ponad 120. zawodników z województwa lubelskiego , warmińsko mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego oraz reprezentacja z Ukrainy wzięło udział w turnieju Taekwondo Olimpijskiego organizowanym przez  Akademia Sportu MEDYK. Zawodnicy startowali w konkurencjach sprawnościowych oraz walkach. 

- Nasz klub reprezentowali zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych i zajmowali miejsca medalowe - informuje trener Akademii Sportu MEDYK, Paweł Remiszewski 

Osiągnięcia 

Przedszkolaki:

Jakub Remiszewski - srebrny medal

Reklama

Dagmara Chojnicka - srebrny medal
 

Dzieci rocznik 2016-2017

Julia Remiszewska - złoty medal

Iwo Kwiatkowski - brązowy medal

 

Dzieci rocznik 2014-2015

Marek Pasławski - złoty medal

Zosia Fraszczyk - brązowy medal

Piotr Bućkowski - brązowy medal

 

Młodzik:

Joanna Pasek - srebrny medal

 

Kategoria Walki:

Oskar Borkowski - złoty medal

Patrycja Pasławska - brązowy medal

Alan Grądzki brązowy - medal

- Gratulujemy wszystkim zawodnikom.Turniej mogliśmy zorganizować dzięki wsparciu Mariusz Chrzanowski - Prezydent Miasta Łomży oraz Miasto Łomża - mówi Paweł Remiszewski 

Reklama

 

źródło: nadesłane

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości