PlusBus czyli dawniejszy Podlasie Express uruchamia od 30 kwietnia nowe połączenie na trasie Łomża - Warszawa - Łomża. Na początek podróżni będą mogli skorzystać z pięciu połączeń dziennie w komfortowych warunkach i przystępnych cenach. W przyszłości, jeśli będzie zainteresowanie klientów, firma nie wyklucza dalszego rozwoju.
Autobusy PluSbus będą odjeżdżać i przyjeżdżać na przystanek położony przy LIDL-u (ul. Sikorskiego) pięć razy dziennie. Na stronie internetowej przewoźnika dostępne są już rozkłady jazdy. Autobusy wyjeżdżające z Łomży kończyć będą trasę na Lotnisku Chopina, a po drodze będą jeszcze dwa inne przystanki w Warszawie.
Połączenia obsługiwać będą nowoczesne autobusy, w nowej kolorystyce. Każdy z nich będzie wyposażony w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi LTE, toaletę, gniazdka z prądem oraz wygodne rozkładane fotele.
- Na naszej stronie jest już dostępny cennik, aczkolwiek należy pamiętać, że to są ceny biletów maksymalne i przy zakupie biletów przez internet, ceny będą zawsze niższe. Ceny biletów będą rozpoczynały się już od 1zł + 1zł opłaty rezerwacyjnej. Maksymalna cena przy zakupie przez internet, w zależności od dnia, będzie niższa od ceny w naszym cenniku od 4 zł do 9 zł - informuje Patryk Sawicki z firmy PlusBus.
Firma planuje promocję swojej nowej trasy w formie specjalnego, otwartego eventu. Planowany jest on na 19 kwietnia, ale nieznana jest jeszcze dokładna lokalizacja imprezy.
Białostocki przewoźnik chce także zatrudnić kierowcę z Łomży lub okolic do obsługi linii Łomża - Warszawa. Szczegóły oferty pracy są dostępne w dziale OGŁOSZENIA naszego portalu.
Obecnie PlusBus oferuje tanie przejazdy m.in. na trasie Białystok – Warszawa – (Lotnisko Chopina) -Białystok oraz Białystok – Lotnisko Modlin – Białystok.