Reklama

Z planu "M jak Miłość" na deski łomżyńskiego teatru

22/12/2025 11:50

Grał między innymi „M jak Miłość” i „Na Wspólnej”, Piotr Rodak dołącza do zespołu Teatru Lalki i Aktora. Na deskach łomżyńskiego teatr zadebiutuje już w styczniu.

Teatr Lalki i Aktora ma nowego aktora. Do zespołu dołączył Piotr Rodak. Jest on absolwentem wrocławskiej filii Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Przez sześć lat był związany z zespołem artystycznym sceny polskiej Těšínského Divadla. Oprócz tego występował na deskach teatrów i w serialach telewizyjnych. Widzowie mogą go kojarzyć z M jak Miłość, Na dobre i na złe czy Na Wspólnej. Ostatnio grał w serialach Sługa narodu i Sprawiedliwi: Trójmiasto.

Reklama

- Poza pracą aktorską spełnia się jako konferansjer i animator. Pochodzi z Sosnowca. W sferze jego zainteresowań znajdują się kino, literatura oraz analiza bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Jest entuzjastą aktywnego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem regularnego biegania i pływania- czytamy na stronie Teatru Lalki i Aktora.

Już w styczniu zadebiutuje na  łomżyńskiej we wznowionym spektaklu „Pinokio” w adaptacji i reżyserii Jarosława Antoniuka.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora w Łomży Aktualizacja: 22/12/2025 12:44
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości