Grał między innymi „M jak Miłość” i „Na Wspólnej”, Piotr Rodak dołącza do zespołu Teatru Lalki i Aktora. Na deskach łomżyńskiego teatr zadebiutuje już w styczniu.
Teatr Lalki i Aktora ma nowego aktora. Do zespołu dołączył Piotr Rodak. Jest on absolwentem wrocławskiej filii Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Przez sześć lat był związany z zespołem artystycznym sceny polskiej Těšínského Divadla. Oprócz tego występował na deskach teatrów i w serialach telewizyjnych. Widzowie mogą go kojarzyć z M jak Miłość, Na dobre i na złe czy Na Wspólnej. Ostatnio grał w serialach Sługa narodu i Sprawiedliwi: Trójmiasto.
- Poza pracą aktorską spełnia się jako konferansjer i animator. Pochodzi z Sosnowca. W sferze jego zainteresowań znajdują się kino, literatura oraz analiza bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Jest entuzjastą aktywnego stylu życia, ze szczególnym uwzględnieniem regularnego biegania i pływania- czytamy na stronie Teatru Lalki i Aktora.
Już w styczniu zadebiutuje na łomżyńskiej we wznowionym spektaklu „Pinokio” w adaptacji i reżyserii Jarosława Antoniuka.