Na łomżyńskim Rynku dawno nie było takich tłumów. Wieczór kabaretowy zorganizowany w ramach "Łomżyńskich wakacji" oglądało mnóstwo mieszkańców naszego miasta. Występy kabaretów K2 i Smile wywoływały uśmiech zarówno u starszych jak i u młodszych.
Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Podczas niedzielnego Wieczoru kabaretowego Stary Rynek odwiedziło wyjątkowo liczne grono łomżan. Humor artystów, który udzielał się publiczności sprawiał, że widzowie nie mogli narzekać na nudę.
Przed łomżyńską publicznością zaprezentowały się kabarety K2 i Smile. Kabaret K2 w składzie: Bartosz Klauziński , Michał Zenkner i Dominika Najdek wywoływał uśmiech podczas interakcji z publicznością. Łamanie barier pomiędzy sceną a widownią, sprawiało, że publiczność mogła poczuć się nie tylko odbiorcami lecz także uczestnikami tego show.
Na końcu zaprezentował się znany szerokiemu gronu odbiorców kabaret Smile czyli Paweł Szwajgier, Andrzej Mierzejewski i Michał Kincel. Grupa jak zwykle spełniła oczekiwania widowni, dostarczając odpowiedniej dawki śmiechu poprzez satyryczne odwzorowanie absurdów życia codziennego.
Czy występ w Łomży spełnił oczekiwania członków grupy?
- Bardzo, bardzo spełnił bo jeżeli przyjeżdżamy do miasta np. do Łomży, dajemy z siebie 110% a ludzie oddają nam 120 to znaczy, że wszystko się udało i naprawdę duża energia od ludzi z Łomży, dziękujemy im za to bardzo! - mówi Paweł Szwajgier z kabaretu Smile.
Czy jest recepta na rozbawienie publiczności?
- Recepta jest taka, żeby zawsze być otwartym do drugiego człowieka, żeby wejść radosnym na scenę, żeby mieć energię, którą się oddaje bo ta energia wraca i taka wymianka trwa przez cały występ - komentuje kabaret.
- Mamy ten przywilej, że możemy się bawić w pracy, tym co jak gdyby robimy, żeby tutaj nuda się nie wkradła - dodają artyści.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji!