Reklama

Zaginiona kobieta odnaleziona przez łomżyńskich policjantów

29/09/2015 08:15

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży odnaleźli zaginioną 32-letnią kobietą. Zaginięcie, zamieszkałej w gminie Zbójna kobiety, zgłoszono policjantom wczoraj późnym wieczorem. Zziębniętą zabrało do szpitala Pogotowie Ratunkowe.

Wczoraj, przed godziną 21.00, łomżyńscy policjanci otrzymali telefoniczną informację o zaginięciu 32-letniej mieszkanki gminy Zbójna. W trakcie rozmowy z osobą zgłaszającą funkcjonariusze ustalili, że około godzinę wcześniej kobieta wyszła z domu w nieznanym kierunku nie zabierając ze sobą telefonu komórkowego, który do tej pory zawsze miała przy sobie. Zaniepokojona tym faktem oraz zachowaniem 32-latki rodzina, obawiając się o jej życie, o całej sytuacji zaalarmowała mundurowych.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety, w których oprócz kilkunastu policjantów i psa tropiącego, wzięli udział także strażacy. Funkcjonariusze od razu zaczęli sprawdzać miejscowość, w której mieszka zaginiona oraz przyległy teren. Już po godzinie 22.00 policjanci z wydziału patrolowo - interwencyjnego zauważyli w rejonie pobliskich łąk kobietę odpowiadającą podanemu wcześniej opisowi. Szybko okazało się, że to właśnie poszukiwana przez mundurowych 32-latka.

Reklama

Na szczęście, dzięki sprawnym poszukiwaniom, kobiecie oprócz tego, że była zziębnięta, nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze natychmiast udzielili jej niezbędnej pomocy i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło odnalezioną 32-latkę do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości