Reklama

Zagrasz w kosza?

Już 16 maja odbędą się V Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży w  koszykówce 3x3 chłopców o puchar prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych lubiących koszykówkę i dobrą zabawę w najbliższą sobotę do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży ul. Niemcewicza 17.

Tegoroczna rywalizacja sportowa przeprowadzona zostanie w czterech kategoriach wiekowych:
- rocznik 2013 i młodsi (U-13)
- rocznik 2011/2012 (U-15)
- rocznik 2009/2010 (U-17)
- rocznik 2008 i starsi (OPEN).

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają okolicznościowy medal, a zwycięzcy drobne nagrody i złote medale. System rozgrywek zależy od ilości zgłoszeń.

Reklama

Zgłoszenia proszę kierować do organizatorów: Wojciecha Kamińskiego tel. 696 416 504 lub Andrzeja Wojtkowskiego 504 074 961. Termin mija 14 maja.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości