Reklama

Zalane skrzyżowania, powalone drzewa. Żywioł niszczył. [FOTO]

25/05/2014 20:14

Kilkanaście minut bardzo intensywnych opadów deszczu wystarczyło, by ulice zamieniły się w rwące potoki, skrzyżowania stały nieprzejezdne, a nisko położone piwnice czy lokale utonęły w wodzie. To pierwsza tegoroczna ulewa- od razu siejąca zniszczenia.

Gwałtowna ulewa z towarzyszącą jej burzą przeszły nad Łomżą po godz. 17.00. Intensywny deszcz padał zaledwie kilkanaście minut, ale to wystarczyło, by zalać piwnice, m. in. w blokach przy ul. Kazańskiej i Por. Łagody oraz pub 9-tka. Woda dostała się też do piwnicy w Urzędzie Gminy przy ul. M. Skłodowskiej- Curie.

Żywioł połamał osiedlowe drzewo. Konary drzewa spadły na zaparkowany przy ul. Ks. Anny samochód renault laguna.

Studzienki nie nadążały z odprowadzaniem wody. Głównymi ulicami miasta płynęły niemal potoki (skutecznie unieruchamiając kilka zalanych samochodów).

Reklama

Strażacy interweniowali kilkanaście razy. Usuwanie skutków ulewy zajęło ponad cztery godziny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości