Reklama

Zapaliła się piwnica w bloku na Broniewskiego [FOTO]

13/01/2015 20:42

Dziś wieczorem w budynku wielorodzinnym przy ulicy Broniewskiego 1 doszło do pożaru w pomieszczeniu piwnicznym. Na miejsce udały się dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, które zlokalizowały ogień i ugasiły go. W chwili obecnej w korytarzu piwnicznym utrzymuje się jeszcze zadymienie.

Zgłoszenie pożaru okazało się wystarczająco szybkie, by ogień nie zdążył sie rozprzestrzenić. Jak poinformował nas dyżurny Straży Pożarnej, nadpaliły się jedynie drewniane drzwi do boksu piwnicznego, w związku z czym straty są niewielkie. Nikt również nie został poszkodowany. Obecnie w piwnicach utrzymuje się jeszcze zadymienie, ale wkrótce, po sprawdzeniu pomieszczeń, akcja strażaków zostanie zakończona.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości