Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął nabór osób chętnych do korzystania z kriokomory. Turnus obejmujący 10 zabiegów rozpocznie się już 17 marca br., a jego koszt to 180 zł. Grupa na turnus musi liczyć minimum 15 osób. Można również zapisywać się na jednorazowe wejścia w kwocie 20 zł. Cena obejmuje opiekę terapeutyczną oraz nadzór terapeutyczny w trakcie zabiegu oraz przeprowadzenie zajęć, mających na celu przywrócenie normalnej temperatury organizmu.
Zabiegi w kriokomorze to nowoczesna metoda terapii, która wspiera i przyśpiesza leczenie wielu schorzeń narządów ruchu. Ponadto jest to efektywna metoda ogólnoustrojowej odnowy biologicznej i regeneracji organizmu.
Zgłoszenia osób, które chciałyby korzystać z kriokomory przyjmowane są pod numerami telefonów: 86 215 06 05 - Biuro MOSiR Łomża oraz 86 218 06 92 - Pływalnia Miejska nr 2 w Łomży. Zapisywać się można również osobiście w recepcji Pływalni Miejskiej nr 2.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.