Reklama

Zaplanuj swój rozwój, zanim rozpoczniesz studia. W III LO targowisko możliwości! [FOTO i VIDEO]

11/03/2015 13:12

Po raz piętnasty w III LO odbyła się „Giełda pomysłów na życie”, podczas której uczniowie łomżyńskich szkół średnich mogli zapoznać się z programem nauczania i ofertą wyższych uczelni z całego kraju.

W tym roku giełdę współorganizował Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, który jest realizatorem pilotażowego projektu „Azymut – nowe kwalifikacje w Łomży”. Co roku przybywa nowych kierunków na studiach i zmieniają się standardy, dlatego ważne jest by młodzi ludzie na bieżąco orientowali się w tej tematyce. Organizacja imprez, takich jak „Giełda pomysłów na życie” to szansa na zmobilizowanie uczniów i zachęcenie ich do zadbania o rozwój kariery.

Na targach pojawiły się uczelnie, takie jak m.in. Akademia Morska w Gdyni, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. To tylko część placówek, które zebrały się w III LO, by odpowiedzieć na pytania zainteresowanych licealistów. Jak przebiegało spotkanie z edukacją? Oglądajcie nasz materiał wideo!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości