Reklama

Zaproszenie na III Forum Młodych Naukowców

21/01/2025 11:13
STY25

Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych Budynek C godz: 10:00

Już po raz trzeci w Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych odbędzie się forum dedykowane dla młodych naukowców. W tym roku hasłem przewodnim będzie: "Eksperymentuje i poprawnie wnioskuje".

Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży serdecznie zaprasza studentów do udziału w III Forum Młodych Naukowców pod hasłem: „Eksperymentuję i poprawnie wnioskuję”, które odbędzie się 25 stycznia o godz. 10:00.

Impreza skierowana jest dla młodych naukowców, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się wynikami badań oraz nawiązać cenne kontakty naukowe. 

Wydarzenie odbędzie się w nowej auli w budynku C przy ul. Studenckiej 19.

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/01/2025 11:24
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości