Już po raz trzeci w Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych odbędzie się forum dedykowane dla młodych naukowców. W tym roku hasłem przewodnim będzie: "Eksperymentuje i poprawnie wnioskuje".
Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży serdecznie zaprasza studentów do udziału w III Forum Młodych Naukowców pod hasłem: „Eksperymentuję i poprawnie wnioskuję”, które odbędzie się 25 stycznia o godz. 10:00.
Impreza skierowana jest dla młodych naukowców, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się wynikami badań oraz nawiązać cenne kontakty naukowe.
Wydarzenie odbędzie się w nowej auli w budynku C przy ul. Studenckiej 19.
