Reklama

Zarząd województwa przyznał stypendia artystyczne na rok 2020

27/01/2020 07:35

Stypendia roczne otrzymało dziesięć osób, a półroczne siedem. Zarząd województwa przyznał stypendia artystyczne na rok 2020. Uhonorowano osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami.

Stypendia artystyczne w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami na rok 2020 trafią łącznie do 17 osób. Wsparcie półroczne dla każdego stypendysty wynosi 6 tys. zł, natomiast roczne 9,4 tys. zł. Wśród osób wyróżnionych znajdują się twórcy związani z Łomżą.

Stypendia roczne otrzymali: Jakub Dobrzyński, Małgorzata Kiełkucka, Zbigniew Tomasz Klimaszwski, Aneta Popławska-Kazberuk, Szczepan Skibicki, Marek Szyszko, Martyna Faustyna Zaniewska, Natalia Sakowicz, Agnieszka Żemek-Pawczyńska i Grzegorz Sekmistrz.

Reklama

Stypndia półroczne: Malwina Marciniak, Marcin Kosakowski, Wiktor Szczygieł, Żaklina Olchowik, Bogusław Florian Skok, Anna Zarzecka i Jan Szewczyk

fot. Wrota Podlasia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości