Reklama

Zderzenie dwóch aut na Wojska Polskiego [FOTO]

29/07/2025 12:53

Jedna osoba poszkodowana została zabrana do szpitala na dalsze badania.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00. W kolizji brały udział dwa pojazdy – Toyota i Volvo. Kierowca drugiego auta prawdopodobnie doprowadził do zderzenia.

Na miejscu interweniowały policja i straż pożarna. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania. Policja ukarała mężczyznę mandatem karnym.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/07/2025 15:22
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości