Jedna osoba poszkodowana została zabrana do szpitala na dalsze badania.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 9:00. W kolizji brały udział dwa pojazdy – Toyota i Volvo. Kierowca drugiego auta prawdopodobnie doprowadził do zderzenia.
Na miejscu interweniowały policja i straż pożarna. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na badania. Policja ukarała mężczyznę mandatem karnym.