Reklama

Zderzenie karetki z mercedesem. Sprawca w szpitalu [FOTO]

23/04/2015 13:10

W Borkowie niedaleko Kolna doszło dziś do zderzenia karetki pogotowia z osobowym mercedesem. Kierowca mercedesa trafił na obserwację do szpitala. W miejsce uszkodzonej karetki, która wiozła pacjenta do szpitala w Łomży, podstawiona została druga, która bezpiecznie dowiozła chorego na miejsce.

Jak informuje oficer prasowy kolneńskiej Policji asp. sztab. Joanna Makarewicz, karetka przewożąca pacjenta z Kolna do Łomży poruszała się z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi. W miejscowości Borkowo podjęła manewr wyprzedzania osobowego mercedesa kierowanego przez 79-letniego mężczyznę. Najprawdopodobniej nie usłyszał on ani nie zauważył karetki i zaczął skręcać w lewo, przez co doprowadził do zderzenia.

Starszy mężczyzna został przewieziony na obserwację do szpitala. Na szczęście pacjentowi z karetki nic się nie stało i po podstawieniu drugiej karetki został on bzpiecznie dowieziony do Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości