Poważne utrudnienia na drodze krajowej numer 8 odczuli kierowcy dziś ok. godziny 15:10. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów osobowych i jednego TIR-a. Utrudnienia były bardzo duże, ale służby nie miały większego problemu z dojazdem na miejsce zdarzenia, ponieważ kierowcy sprawnie utworzyli tzw. korytarz życia.
Jak informuje portal www.zambrow.org, około godziny 15:10 w DAF-a, kierowanego przez 43-letniego mieszkańca gminy Zambrów, uderzył volkswagen golf. Za kierownicą osobówki siedział 38-letni kierowca, który jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. 20 minut później skodą rapid na warszawskich numerach rejestracyjnych przejeżdżał obok zdarzenia 36-letni mężczyzna, który widząc sytuację na drodze zwolnił tempo jazdy. Niestety jadący za nim chevroletem cruze 70-latek nie zachował należytej ostrożności i uderzył w jadącą przed nim skodę.
Na szczęście w obydwu przypadkach nie było osób rannych.
Przez dłuższy czas droga w obu kierunkach była zablokowana, ale służby nie miały większego problemu z dojazdem na miejsce zdarzenia. Jak informuje nas stały Czytelnik kierowcy sprawnie utworzyli tzw. korytarz życia.
Droga krajowa numer 8 jest już odblokowana i ruch odbywa się płynnie.
fot. Czytelnik D. Ł.