Na tegoroczne Dni Łomzy Miasto zaprosiło prawdziwą gwiazdę muzyki disco polo. W Łomży zagra sam "król" tego gatunku - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Koncert odbędzie się na Muszli w dniach 17-18 czerwca 2017 roku.
Co roku w czerwcu obchodzone są Dni Łomży. Zawsze obfitują one w wiele atrakcji i nie inaczej będzie też w tym roku. Przez cały miesiąc Łomża będzie świętować kolejną rocznicę nadania praw miejskich, a kulmincyjnym momentem wydarzeń kulturalno-rozrywkowych z tym związanych będzie impreza plenerowa na Muszli Koncertowej, którą zaplanowano na 17-18 czerwca. Jej gwiazdą będzie Zenek Martyniuk i zespół Akcent.
- Mimo napiętego kalendarza artysty, udało mi się zaprosić go do Łomży. To nie koniec działań, o dalszych wydarzeniach będę powiadamiał na bieżąco - zapewnia Prezydent Mariusz Chrzanowski.