Związany z naszym województwem król disco polo świętował 30-lecie działalności artystycznej w obecności gwiazd estrady. Benefis "Życie to są chwile" odbył się w środę (11.12) w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej.
Sala koncertowa białostockiej opery zapełniła się po brzegi. Na wczorajszym wydarzeniu obecni byli miłośnicy twórczości Zenka oraz przedstawiciele władz naszego województwa, w tym m.in. marszałek Artur Kosicki oraz wicemarszałkowie Marek Olbryś i Stanisław Derehajło.
Lider zespołu Akcent to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z województwem podlaskim. Benefis będzie można obejrzeć drugiego dnia świąt (26.12) na antenie TVP2. Pierwsza część rozpocznie się prawdopodobnie o godz. 20:10, a druga o 21:10.
fot. Wrota Podlasia