Reklama

Zenek Martyniuk świętował 30-lecie obecności na scenie [FOTO]

12/12/2019 13:44

Związany z naszym województwem król disco polo świętował 30-lecie działalności artystycznej w obecności gwiazd estrady. Benefis "Życie to są chwile" odbył się w środę (11.12) w sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Sala koncertowa białostockiej opery zapełniła się po brzegi. Na wczorajszym wydarzeniu obecni byli miłośnicy twórczości Zenka oraz przedstawiciele władz naszego województwa, w tym m.in. marszałek Artur Kosicki oraz wicemarszałkowie Marek Olbryś i Stanisław Derehajło.

Lider zespołu Akcent to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych z województwem podlaskim. Benefis będzie można obejrzeć  drugiego dnia świąt (26.12) na antenie TVP2. Pierwsza część rozpocznie się prawdopodobnie o godz. 20:10, a druga o 21:10.

Reklama

fot. Wrota Podlasia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości