Futbol stołowy to emocjonująca gra zespołowa imitująca mecz piłki nożnej. Rozgrywki odbywają się na specjalnym stole, a piłkę kontroluje się za pomocą tak zwanych grilli, do których przymocowane są figurki zawodników. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz jedenasty organizuje Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki. Właśnie ruszyły zapisy!
Zawody rozpoczną się w sobotę 11 stycznia o godzinie 14.30. W tym roku mistrzostwa rozegrane zostaną na terenie Strefy Aktywnego Wypoczynku, która mieści się na I piętrze Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego 15.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą email. Dane dwuosobowych drużyn (nazwa drużyny, nazwiska uczestników i wiek oraz telefon kontaktowy) prosimy kierować na adres lzs.fs@o2.pl. W zabawie może wziąć udział każdy, warunkiem jest ukończenie 16 roku życia. Warto się śpieszyć, ponieważ liczba drużyn jest ograniczona do 16. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsze drużyny puchary!