Reklama

Zjazd na byle czym - III edycja

28/01/2015 06:54

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży organizuje 7 lutego o godzinie 15:00 na terenie muszli koncertowej przy ul. Zjazd trzecią edycję imprezy "ZJAZD NA BYLE CZYM". Organizatorzy zachęcają mieszkańców Łomży i okolic do konstruowania swoich pojazdów i pojawienia się 7 lutego o godzinie 14.30 na odprawie uczestników. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.

"Zjazd na byle czym" jest to impreza zimowa organizowana po raz trzeci w Łomży. Ma ona charakter rozrywkowy, jest połączeniem zawodów sportowych z piknikiem na świeżym powietrzu. Może w niej uczestniczyć każdy bez względu na wiek, drużynowo lub indywidualnie.

Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy wiekowe - młodszą i starszą. Impreza skierowana jest do wszystkich osób, które nie potrafią usiedzieć w domu nawet zimową porą oraz czują ducha sportowej rywalizacji na wesoło.

Impreza składa się z dwóch konkurencji: najdłuższy zjazd i najdokładniej pokonany tor przeszkód w których będą musieli zmierzyć się uczestnicy. Dodatkowo prowadzona będzie klasyfikacja na najładniejszy pojazd.

Reklama

Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Organizatorzy zachęcają mieszkańców Łomży i okolic do konstruowania swoich pojazdów i pojawienia się 7 lutego o godzinie 14.30 na odprawie uczestników.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości