Policjanci zatrzymali kierowcę, który zdecydował się wsiąść za kółko mimo dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Za niestosowanie się do sądowego zakazu grożą mu poważne konsekwencje.
Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na ulicy Sikorskiego w Łomży. To właśnie tam policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali kierowcę chryslera.
- Jak się okazało siedzącym za kierownicą mężczyzną był 48-letni mieszkaniec Zambrowa. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że ma on orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów - informuje KMP Łomża.
Zakaz ten został orzeczony w czerwcu ubiegłego roku za jazdę w stanie nietrzeźwości. Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.