Reklama

Złodziej okradł 60-latka. Miał mu pomóc w zakupach!

12/04/2015 17:59

Miał problemy z poruszaniem się, więc poprosił znajomego o zrobienie zakupów. Zaprosił go do dom, aby dać mu pieniądze. Jednak po wyjściu „kolegi” 60-latek zauważył brak telefonu komórkowego i pieniędzy.

Zgłoszenie o kradzieży pieniędzy i telefonu komórkowego łomżyńscy policjanci otrzymali w ubiegły czwartek. Mężczyzna mający problem z poruszaniem się poprosił swojego znajomego o pomoc w zrobieniu zakupów.

- W celu przekazania pieniędzy na ten cel zaprosił go do swego mieszkania. Niedługo po jego wyjściu, właściciel zauważył, że zniknął telefon komórkowy, a także pieniądze w różnych walutach o łącznej wartości blisko 1500 złotych. Policjanci dysponowali opisem „kolegi” znanego poszkodowanemu jedynie z widzenia oraz jego imieniem i pseudonimem. Na tej podstawie rozpoczęli poszukiwania. W wyniku podjętych działań mundurowi szybko dotarli do przedsiębiorczego mieszkańca Łomży. Podczas przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie – informje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

W piątek 60-latek usłyszał zarzut kradzieży. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości