Reklama

Zmarł ks. Stefan Pupek. Posługiwał w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

24/09/2020 19:56

Nie żyje ksiądz Stefan Pupek, emerytowany kapłan diecezji łomżyńskiej. Posługiwał w parafiach Radziłów, Jedwabne, Ostrołęka, Małkinia, Wąsosz, Łapy. Był proboszczem w parafii w Dąbrówce. Odszedł dziś w nocy, miał 85 lat.

Ks. Stefan Pupek urodził się 25 października 1935 roku w Czerwonym parafia Kolno. Ostatnie lata swego życia spędził w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:

  • Dnia 25 i 26 września br. (piątek i sobota) od godz. 18.00 do 21.00 wystawienie ciała Zmarłego Kapłana w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Łomży (dolny kościół).
  • Dnia 27 września br. (niedziela) o godz. 15.00 Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Łomży (górny kościół).
  • Ciało śp. Księdza Stefana Pupka zostanie pochowane w grobie kapłańskim na cmentarzu komunalnym w Łomży (ul. Przykoszarowa).

- Śp. Księdza Stefana Pupka polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji. „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...” – przekazuje ks. Artur Szurawski Kanclerz kurii.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości