Nie żyje ksiądz Stefan Pupek, emerytowany kapłan diecezji łomżyńskiej. Posługiwał w parafiach Radziłów, Jedwabne, Ostrołęka, Małkinia, Wąsosz, Łapy. Był proboszczem w parafii w Dąbrówce. Odszedł dziś w nocy, miał 85 lat.
Ks. Stefan Pupek urodził się 25 października 1935 roku w Czerwonym parafia Kolno. Ostatnie lata swego życia spędził w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
- Śp. Księdza Stefana Pupka polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o udział w uroczystościach pogrzebowych, a także o modlitwę w Jego intencji. „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...” – przekazuje ks. Artur Szurawski Kanclerz kurii.