Szykują się zmiany w Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Łomży. Stanisław Oszkinis złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego oraz członka komisji.
Przyjęciem zmian radni zajmą się podczas najbliższej sesji. Stanisław Oszkinis (Obywatelski Klub Samorządowy) złożył 3 lipca rezygnację z funkcji przewodniczącego oraz członka komisji rewizyjnej. Lakoniczne pismo wpłynęło już do ratusza. Obrady mają odbyć się 12 lipca.
Komisja rewizyjna powoływana jest w celu kontroli działalności wójta (prezydenta miasta), gminnych (miejskich) jednostek organizacyjnych oraz jednostek pomocniczych. Opiniuje ona wykonanie budżetu i występuje z wnioskiem do rady w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium wójtowi (prezydentowi miasta).