Reklama

Znikające paczki przy ul. Niemcewicza w Łomży. Policjanci odzyskali zgubę

27/05/2026 13:49

O kurierskich przesyłkach krążą już legendy. Sytuacja rodem z „kurierskich legend” wydarzyła się przy ul. Niemcewicza w Łomży. Kobieta czekała na przesyłkę, niezbędną do remontu mieszkania. Kurier zostawił przesyłki pod drzwiami, a te po chwili rozpłynęły się w powietrzu. Na szczęście udało się odzyskać zgubę dzięki zaangażowaniu dwojga łomżyńskich policjantów.

Do zdarzenia doszło 20 maja przy ul. Niemcewicza w Łomży. Młoda mama, w trakcie remontu, miała odebrać paczki kurierskie. Kurier – jak relacjonuje kobieta – zostawił przesyłki pod drzwiami i zniknął. Co gorsza, zniknęły też paczki, które – według poszkodowanej – miały znaczną wartość.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Dzięki działaniom Moniki Balcerzyk i Pawła Marcińczyka zguba szybko wróciła do właścicielki. Policjanci zatem wykonali swoją pracę, a w nagrodę spotkała ich pochwała od kobiety, której pomogli. Do łomżyńskiej komendy trafił list z podziękowaniami.

Reklama

- Ich zaangażowanie, szybkie działanie i życzliwe podejście pomogło rozwiązać mój problem bardzo sprawnie – czytamy w treści listu.

Wdzięczna mieszkanka Łomży szczególnie doceniła fakt, że policjanci – jak pisze – „nie potraktowali sprawy rutynowo ani nie ograniczyli się do podstawowych czynności”.

- W dzisiejszych czasach takie podejście zasługuje na zauważenie i pochwałę. Pani Monika Balcerzyk oraz pan Paweł Marcińczyk pokazali pełen profesjonalizm, a przede wszystkim zwykłą, ludzką życzliwość i empatię – napisała młoda mama.

Reklama

Źródło: KMP w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości