Kolejne medale wywalczyli młodzi przedstawiciele Fight Club Łomża.
Tym razem podopieczni Damiana Zorczykowskiego walczyli podczas IV Mikołajkowego Turnieju BJJ dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim. Pięciokrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium. Sześć razy cieszyli się z drugiego miejsca i dwa razy z trzeciej lokaty.
- Gratulacje dla wszystkich dzieci i rodziców. Za podopiecznymi super walki. Z zawodów na zawody progres jest widoczny i to bardzo cieszy - mówi szkoleniowiec. Jego ekipa zajęła siódme miejsce w klasyfikacji drużynowej na 31 klubów.
ZŁOTE MEDALE
Aleksandra Zięba, Oliwia Zorczykowska, Olaf Hermanowski, Iwo Kwiatkowski, Natan Wojewoda
SREBRNE MEDALE
Piotr Zaręba, Paweł Komorowski, Wiktor Khotynskyi, Witold Baczewski, Sebastian Banach, Krzysztof Biarda
BRĄZOWE MEDALE
Nela Zorczykowska, Dominika Żyznowski