Reklama

Zorczykowski mistrzem Polski! Ze złotem skoczył na "Maka" (foto)

25/02/2024 15:55

Zrobił to! Szkoleniowiec Fight Club Łomża MMA, BJJ wywalczył złoty medal podczas XIV Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu 2024. 

Damian Zorczykowski przed występem mówił, że chce podtrzymać tradycję i przywieźć z Poznania medal. - Liczę, że jak co roku, uda mi się wejść na "pudło". Jest lekki stresik, bo wystąpię w nowej dla siebie kategorii wagowej - przyznawał wczoraj.

35-latek wystąpił w kat. 79,5 kg w grupie brązowych pasów masters 2. Wygrał trzy walki. Za każdym razem triumfował na punkty. - Cieszę się z tytułu najlepszego. Moja ręka wędrowała w górę. Stoczyłem dobre pojedynki, w swoim stylu - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE: Zorczykowska mistrzynią Polski! Brąz Steczkowskiej i Hermanowskiego! (foto)

Reklama

Świeżo upieczony mistrz ruszył już do domu. Zatrzymał się na McDonald's. - Zamówiłem chickena, a do tego big maca. Z kuponów, bo taniej - śmieje się.
 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/02/2024 15:58
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości