W sobotę troje przedstawicieli Fight Club Łomża MMA, BJJ wywalczyło medale podczas XIV Mistrzostw Polski No Gi Jiu Jitsu 2024. Czy w niedzielę będzie kontynuacja sukcesów?
Oby! Do walki przystąpi szkoleniowiec naszego klubu - Damian Zorczykowski. 35-latek będzie mierzyć się w kat. 79,5 kg w grupie brązowych pasów masters 2. Czy stanie na podium?
ZOBACZ TAKŻE: Zorczykowska mistrzynią Polski! Brąz Steczkowskiej i Hermanowskiego! (foto)
- Tak jest plan. Chciałbym podtrzymać tradycję i przywieźć z Poznania medal. Liczę, że jak co roku, uda mi się wejść na "pudło". Jest lekki stresik, bo wystąpię w nowej dla siebie kategorii wagowej - mówi Damian Zorczykowski.
Powodzenia!