Reklama

Zorza polarna nad Łomżą

19/03/2015 14:03

We wtorek wieczorem na Polską widoczna była zorza polarna. Zjawisko można było zaobserwować m.in. we Wrocławiu, na Suwalszczyźnie, ale także w Łomży i okolicach. Rzadko spotykane zjawisko na niebie tak zachwyciło internautów, że w internecie znalazła się cała masa zdjęć i filmów, na których można je oglądać.

Portal TVN Meteo opublikował na swojej stronie m.in. zdjęcie zorzy polarnej wykonane w Nowogrodzie.

- Było ją widać ode mnie z okna. Później pojechałam za miasto, gdzie nie ma świateł. Tam to był spektakl, jakby ktoś sypał piaskiem po niebie - powiedziała portalowi TVN Meteo Magdalena Buczyńska. - Za pierwszym razem przypominało to różową chmurę. Później już się nie powtórzyło - dodaje.

Zdjęcia i filmy zorzy polarnej z różnych zakątków kraju można obejrzeć m.in. na stronie TVN Meteo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości