Reklama

Zrezygnowali z grilla, poszli do klubu. Majówka studentów PWSIiP. [FOTO]

06/05/2014 09:20

Studenci potrafią (i lubią) się bawić- to prawda znana od lat. Tym razem żacy z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży przedłużyli sobie długi weekend i zorganizowali majówkę w klubie. Jak się bawili?

Yam Caffe to klub pretendujący do miana najbardziej "studenckiego" lokalu w mieście. Tym razem w gościnne progi przyjęci zostali żacy marzący o kilku dodatkowych chwilach bez obowiązków.

- Wszyscy kochamy Majówkę, wyjazdy nad jezioro i błogi odpoczynek. Dlaczego by tego jeszcze nie przedłużyć?- pyta przekornie Sebastian Chrzanowski, przewodniczący Samorządu Studenckiego PWSIiP, który zorganizował imprezę w klubie.

Studenci bawili się do później nocy, nie wydrenowali kieszeni (wstęp do klubu z ważną legitymacją studencką kosztował tylko 5 złotych) i przekonywali, że dobra zabawa majówkowa może odbywać się nie tylko przy grillu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości