Reklama

Zróbmy sobie fotę, wrzućmy ją na fejsa... [VIDEO i FOTO]

28/06/2016 10:22

Wystartowały wakacje 2016, a wraz z nimi Imprezy Zbyszko w Nowogrodzie. W niedzielę nawet burza i deszcz nie były w stanie odstraszyć amatorów dobrej zabawy, co zadziwiło występujace na scenie gwiazdy. Nasza ekipa sprawdziła jak się bawiliście i wygląda na to, że świetnie. A kolejna impreza już... w niedzielę!

- Każda niedziela wakacji z Imprezami Zbyszko w Nowogrodzie! - przypomina Arek Lewandowski znany szerzej jako Dj Lewy.

W pierwszą wakacyjną niedzielę w miasteczku nad Narwią wystąpili Loverboy i Mejk, a impreza jaką rozkręcili, mimo ochłodzenia po opadach deszczu, rozgrzała wszystkich do czerwoności. I tak będzie przez całe wakacje, które dopiero się rozpoczęły.

Jeśli byliście w niedzielę w Nowogrodzie, to z pewnością spotkaliście naszą ekipą z kamerą. Teraz czas odwrócić sytuację. To my pokażemy Was, jak bawiliście się na imprezie. Sami twierdziliście, że świetnie, a nawet za...biście. Czy naprawdę? Kamera nie kłamie. Sprawdźcie i szukajcie siebie oraz swoich znajomych!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości