Prezydent Łomży poszukuje osoby do Rady Nadzorczej Zakładu Gospodarowania Odpadami sp. z o.o. w Łomży. Miejsce w Radzie Nadzorczej tej Spółki zwolniło się w związku z rezygnacją Radosława Żegalskiego, który w ubiegłym tygodniu został członkiem zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplej w Łomży sp. z o.o.
Kandydaci do Rady Nadzorczej powinni legitymować się zdanym egzaminem na kandydata na członka rad nadzorczych o którym mowa w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 września 2004 r. w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek, w których Skarb Państwa jest jedynym akcjonariuszem, bądź dokumentem zwalniającym z obowiązku zdawania egzaminu (wpis na listę radców prawnych, adwokatów, biegłych rewidentów lub doradców inwestycyjnych, stopień naukowy doktora nauk prawnych lub nauk ekonomicznych).
Oferty (podanie, CV) należy składać do 18 września br. do godz. 12.00 mailowo na adres: ratusz@um.lomza.pl, w tytule wpisując „Rada Nadzorcza ZGO".