Wróć do artykułu

Bogumiła Olbryś zaprzysiężona na posłankę

09/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Posłowie łomżyńscy Łomża

Podczas 40. posiedzenia Sejmu Bogumiła Olbryś złożyła ślubowanie, obejmując mandat posłanki. Jarosław Kaczyński pogratulował jej, całując ją w dłoń. Olbryś przez 9 lat była dyrektorką łomżyńskiej „Wety”. Nowa posłanka zastąpiła Adama Andruszkiewicza, który został zastępcą Szefa Kancelarii Prezydenta. Jej mandat został wygaszony 7 sierpnia, a w wyborach uzyskała 10 661 głosów. Oprócz niej mandaty objęli Tomasz Rzymkowski, Marek Andrzej Subocz i Michał Jach.

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości