Wróć do artykułu

Zdjęcia Droga w budowie, ale test już zaliczony. Audi wylądowało na nasypie [FOTO] - fotorelacja

14/09/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Wypadki drogowe Łomża

Na odcinku Elżbiecin - Łomża Północ trwa budowa łącznika do ekspresówki S61. Ktoś postanowił go jednak przetestować - efektem okazał się crashtest z udziałem audi. Kierowca, możliwe że pod wpływem alkoholu, wjechał na nową trasę i wbił się w nasyp drogi wojewódzkiej. Auto zatrzymało się dopiero na nasypie, a trzy osoby trafiły do szpitala. Test pokazał, że mimo tablic informujących o zakazie ruchu, droga jeszcze nie nadaje się do użytku. Każdy kto mija ten teren, powinien być świadomy ryzyka.

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości